Luxe reis Nicaragua
Luxe is voor iedereen anders. Voor Unico Travel staat luxe voor uniek en bijzonder. Tijdens deze luxe reis door Nicaragua ervaart u de sfeer in de kleurrijke steden León en Granada, overnacht u op een tropisch eiland aan een parelwit strand en geniet u van een ongerepte natuur. Overnacht in een luxueuze suite met een plunge pool en in een bungalow aan een uitgestrekt meer. Geniet van deze exclusieve en unieke reis door Nicaragua.
Meer weten? Lees het reisschema of vraag een uitgebreid reisvoorstel aan.
Graag denken wij mee om deze voorbeeldreis geheel naar uw wensen samen te stellen.
Route: Managua – Las Isletas de Granada – Granada – León – Little Corn Island – Managua.
Dagen: 14 dagen / 13 nachten.
Prijsindicatie: € 5.500,- per persoon (excl. internationale vlucht).
Indien gewenst kan Unico Travel de internationale vluchten voor u boeken. Voor advies, neem contact op.
Hoogtepunten van deze luxe reis door Nicaragua
Koloniale steden Granada en León
Uitzicht op de Mombacho vulkaan
Overnachten in een oud klooster in León
Parelwitte stranden op Little Corn Island
Luxueuze suite met eigen plunge pool
Foto impressie
Gebieden van deze luxe reis door Nicaragua
Granada & Las Isletas
Granada is de oudste koloniale stad op het vasteland van Latijns-Amerika en dateert uit 1524. Het is een kleurrijke stad met een historisch centrum. Verken de stad in een authentieke paardenkoets of wandel langs de eeuwenoude kerken, sfeervolle pleinen en de unieke kathedraal. Aanschouw het dagelijks leven op de lokale markt of in het stadspark. Beklim de La Merced kerk en geniet van het prachtige uitzicht over de stad, het Meer van Nicaragua en de Mombacho vulkaan. U overnacht in een boetiek hotel op loopafstand van het centrum. Vanuit Granada kunt u ook verschillende tours maken, zoals naar de Mombacho vulkaan.
U overnacht daarnaast ook bij Las Isletas de Granada. Dit zijn 365 eilanden omgeven door een schitterende natuur. U kunt hier ziplinen en mooie kajaktochten maken. Hier overnacht u op een privé-eiland in een accommodatie die tot de beste accommodaties van Nicaragua hoort.
– Ontdek in onze blog alle bezienswaardigheden van Granada –
León
León is de voormalige hoofdstad van Nicaragua. De stad kent een rijke geschiedenis. Er zijn dan ook vele gebouwen terug te vinden uit de koloniale tijd. Ontdek de sfeervolle restaurants en aanschouw het dagelijks leven op het centrale plein. Beklim de indrukwekkende kathedraal, die sinds 2011 op de UNESCO Werelderfgoedlijst staat, waar u een prachtig uitzicht heeft over de stad en de vulkaanketen. Ook gaat u in de omgeving van León sandboarden van de Cerro Negro vulkaan. Liefhebbers van rum kunnen een rondleiding volgen bij de rumfabriek Flor de Caña.
Little Corn Island
Little Corn Island maakt deel uit van de Corn Islands. Deze paradijselijke eilanden liggen op slechts anderhalf uur vliegen van Managua. Geniet de laatste dagen van uw luxe reis door Nicaragua van een azuurblauwe zee, parelwitte stranden en wuivende palmbomen. Zwem tussen de haaien, het kleurrijke koraal, roggen, schildpadden en tropische vissen. Vaar per kajak het eiland rond of maak een zeiltocht. Kom helemaal tot rust in uw eigen luxueuze bungalow met plunge pool en uitzicht op zee.
– Ontdek alles over deze paradijselijke eilanden in onze blog over de Corn Islands –

















